KURUMSAL
KURUMSAL | FİRMA PROFİLİ

2002 yılında Kalıphane olarak sektöre adım atan firmamız otomotiv sektörüne yönelik olarak Plastik Enjeksiyon, Alüminyum enjeksiyon kalıbı üretimi ve Rot – Rotil plastik parça üretimi yaparak faaliyetlerini sürdürmüştür. 

Üretim yapısını Kalıp Yapım İmalatı, Plastik Enjeksiyon Baskı İmalatı ,Rot – Rotil firmalarına Plastik Yatak, Muhafaza kapak , Boğaz koruyucu, Diş Koruyucu, Boğaz Segmanı, Toz Lastikleri ve Plastik Z Rot üretimini de ekleyerek yeniden şekillendiren firmamız ürün çeşidini her geçen gün artırmaktadır. 

Prensiplerinden şaşmadan, değişime ve gelişime açık bakış açısıyla hedefleri doğrultusunda faaliyetlerine devam eden firmamız, sürekli yenilenen teknolojisi ve modern üretim anlayışı ile tercih edilen bir kuruluş olarak öne çıkmıştır. 

Müşteri eksenli yaklaşımı, yüksek motivasyonlu yenilikçi kavramlarla bütünleşmiş, ekibi ile daima  farklı olmayı başarabilmiş  olan firmamız, Üretim disiplini  ve pazarlama anlayışı ile güven veren bir firma olmayı, üretim felsefesinin vazgeçilmez ilkesi olarak görmüş alışverişi dostluğa çevirerek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı temel bir işletme politikası olarak benimsemiştir.  

Gelişmiş Ar-ge yapısıyla üretim sürecinin başından sonuna kadar tüm işlemleri büyük özenle gerçekleştiren firmamız Kendi tasarımımız olan patentli ürünleri ile hizmet kalitesini sürekli yükselterek, büyümeyi, kaliteyi, ve başarıyı, yenilenebilir hedefler olarak görmüştür. 

ISO 9001 – 2008 Kalite belgesine sahip olan firmamız  rekabetin sınır tanımadığı günümüz dünyasında uluslararası standartlarda üretim yaparak  yurtdışı müşteri sayısını artırarak ulusal ekonomiye katkı sağlamayı  bir görev olarak benimsemiş ve hayata geçirmiştir.